NAVRCHOLU.cz
Nastavení cookies
Kvalitní kuchyně se zárukou

Zpracování projektu kuchyně na míru


Popis zpracování projektu kuchyně na míru

Po obdržení poptávky a domluvení veškerých potřebných informací k výrobě kuchyně na míru Vám vypracujeme zdarma nezávaznou cenovou nabídku. V případě zájmu Vám můžeme vytvořit 3D návrh, jak bude Vaše kuchyň na míru vypadat. Vzhledem k oblíbenosti 3D návrhů jiných firem Vás musíme upozornit na to, že kuchyně na míru v 3D návrhu není reálná kuchyně na míru. Kuchyň vyrobená na míru se nikdy nemůže porovnávat s 3D návrhem – je to spíše jen takový lepší náčrtek. 3D návrhy pro nás vytváří externí firma, proto je nemůžeme nabízet zdarma.

Ideální je, pokud budete mít zhruba představu, jak by měla Vaše nová kuchyně na míru vypadat – zda bude kuchyň rovná nebo do tvaru L či U. Pokud budete chtít bar, kde by jste chtěli mít dřez nebo varnou desku. Představu o kuchyni na míru je vhodné vlastními slovy popsat, dodat půdorys místnosti s patřičnými rozměry, nebo dodat i složitější 3D nákres vytvořený volnou rukou

V případě odsouhlasení cenové nabídky kuchyně na míru doladíme současně se zákazníkem veškeré detaily, následně bude zaslána zálohová faktura na zaplacení 50 % částky z celkové ceny kuchyně na míru.

Po uhrazení zálohy zahájíme výrobu vaší kuchyně na míru dle dohodnutých požadavků, termín dodání trvá obvykle 6-8 týdnů podle náročnosti zakázky.

Až bude vaše kuchyně na míru hotová a připravená k montáži, dohodneme s vámi termín montáže. Naší snahou je maximálně vyjít vstříc klientovi a tak není žádný problém domluvit montáž na jakoukoliv hodinu a den.

Samozřejmostí je i montáž o víkendu. Montáž kuchyně na míru trvá dle složitosti a velikosti zakázky 1-2 dny.

Po dokončení montáže doplatíte zbytek sjednané ceny a zakázka vám bude předána.

Na kuchyně na míru poskytujeme prodlouženou záruční dobu 3 roky, na kování renomované firmy Blum poskytujeme záruku doživotní.


DYNAMIC SPACE - nový standard v kuchyni

nové trendy v řešení kuchyní na míru

Plánujete-li pořízení kuchyně na míru seznamte se s novými trendy a způsoby řešení jednotlivých pracovních zón v kuchyni na míru. Zde se dozvíte, jak postupovat a dosáhnout realizaci nového a lepšího kuchyňského standardu. Následně se dozvíte, co je záměrem DYNAMIC SPACE a co tím získáte.

Úložný prostor chybí v mnoha kuchyních předtím, než se rozhodnete pro novou kuchyň, měli byste si vyzkoušet, jestli skutečně všechno, co byste sem rádi uložili, najde své účelné místo. Mnoho zákazníků, kupujících si kuchyň, zjistí až příliš pozdě, že by skutečně potřebovali více úložného prostoru.
Řešení - tomuto nedostatku se dá zamezit, když si před plánováním kuchyně zjistíte svou potřebu úložného prostoru v kuchyni. Inspiraci i řešení naleznete na DYNAMIC SPACE

Chcete se v kuchyni uběhat, nebo se racionálně a smysluplně pohybovat. Ve správně naplánované kuchyni budete mít cesty křížem krážem po kuchyni i čas ušetřeny. Příprava stravy se stane zábavou.
Řešení - prostřednictvím plánování zón proto proveďte definici smysluplného uspořádání a vybavení pěti nejdůležitějších pracovních oblastí tj. zásoby, ukládání, mytí, příprava stravy, vaření-pečení. Inspiraci i řešení naleznete na DYNAMIC SPACE

Kuchyň na míru by měla být zejména zdrojem radosti a potěšení po dlouhá léta. Když si dnes kupujete novou kuchyň, jde zpravidla o velkou investici, na které se dá později něco měnit jen velmi těžko. Kuchyň na míru používáme v průměru asi 20 let, proto by měla vyhovovat našim osobním, individuálním potřebám.

Přes veškerou pečlivost při plánování kuchyně na míru, bychom však měli stále pamatovat na to, že své potřeby můžeme v průběhu let měnit. Může to být způsobeno řadou objektivních i subjektivních faktorů. Například stárnutí je normální a přirozený proces, v jehož důsledku se časem pohybujeme se stále většími obtížemi. Mohou se dostavit také problémy se zády nebo koleny nebo zhoršený zrak. To vše nám může ztížit práci v kuchyni.

Proto bychom měli dbát na optimální vybavení kuchyně na míru ještě před jejím zakoupením. Pamatujte na kvalitní ergonomii nové kuchyně na míru. Inspiraci i řešení naleznete na DYNAMIC SPACE

Nemáte nic proti dvířkám ve spodních skříňkách? - Vaše záda ano! Dvířka ve spodních skříňkách jsou ergonomicky velmi nevhodná: Uložené předměty musíte pracně hledat, protože nemáte o obsahu skříňky přehled. Musíte se k nim shýbat anebo případně musíte část obsahu skříňky vyndávat, abyste se dostali k hůře dostupným předmětům, uloženým hluboko vzadu.

Řešení - lepší alternativa - pracovní oblast kuchyně na míru by měla spíše usnadňovat práci a snižovat tělesnou zátěž. Zkracovat cesty napříč kuchyní sem a tam a věnovat tak více času relaxačním aktivitám. Inspiraci i řešení naleznete na DYNAMIC SPACE

Získejte optimální přístup k úložným prostorám . Plné výsuvy poskytují mnoho výhod. Kuchyň máte v průměru 20 let. To je dlouho, pokud kuchyň není skutečně komfortní. Dbejte proto u své nové kuchyně na to, aby se výsuvy a zásuvky daly plně vysouvat.

Lepší přehled a přístup - plnovýsuvy mají vůči částečným výsuvům výhodu v tom, že Vám skýtají dohled a přístup až do posledního koutku. O celém obsahu zásuvky máte úplný přehled a pohodlně dosáhnete na všechny uložené předměty.

Řešení - Vybavte svoji kuchyň na míru plnovýsuvy s vhodně zvoleným vnitřním dělením, jedině tak můžete vše řádně uložit a mít vše přímo u ruky. Inspiraci i řešení naleznete na DYNAMIC SPACE

Materiály pro kuchyně na míru