NAVRCHOLU.cz
Nastavení cookies
Kvalitní kuchyně se zárukou

Spotřebiče pro kuchyně na míru

spotřebiče do kuchyně od výrobce Franke

Vaší kuchyň na míru osadíme libovolnými spotřebiči

spotřebiče v kuchyni na míru

Naší prioritou je, aby byl zákazník maximálně spokojený. Proto můžete pro svoji kuchyni na míru vybrat libovolný vestavěný, či nevestavěný spotřebič, my jej namontujeme a uvedeme do provozu. Spotřebiče si můžete sami vybrat ve specializovaném obchodě, nebo je samozřejmě i možné, pokud máte možnost si spotřebič koupit sami někde levněji – nebo pokud ho máte ze staré kuchyně, tak do nové kuchyně na míru zabudovat Váš vlastní spotřebič.

Vše záleží pouze na Vašich požadavcích a na konkrétní domluvě.
Jsme schopni Vám nabídnout i kvalitní spotřebiče jako je např. značka Beko.

Dále máme ve spotřebičích pro kuchyně na míru také zařazeny odsavače kuchyňských par a drtiče kuchyňského odpadu. Nabízíme standardně spotřebiče od renomovaných firem, ale nebráníme se dodání spotřebičů i jiných výrobců

Odsavače par značky Franke

Nabízíme odsavače par od firmy Franke. To je rozsáhlý sortiment komínových, ostrůvkových, vestavných, podvěsných odsavačů a odsavačů do rohu. Jednoduché i designové modely s různými stupni výkonu motorů, v několika šířkách, se štěrbinovým odsáváním, ukazatelem nasycení filtru, digitálním displejem i dálkovým ovládáním. Odsavače per Franke jsou s unikátní patentovanou technologií Sil – K ( The Silence Key ), která redukuje hluk až o 12 db ( A ). Nabízíme odsavače par v nerezovém provedení, v kombinace nerezu a skla a i v kombinaci se dřevem.

odsavače par Franke odsavače par Franke odsavače par Franke

Drtiče potravinového odpadu

drtic potravinového odpadu

Nabízíme kompletní řadu kvalitních drtičů značky BOND vyráběných v USA.

Drtič potravinového odpadu odděluje „ mokrý “ odpad od ostatního „ suchého “ odpadu ( nedochází k jeho znečišťování ). Potravinový odpad likvidujeme pomocí drtiče hned, když vznikne . Mokrá část kuchyňského odpadu je rozdrcena na jemné částečky velikosti půl zrnka rýže a odchází spolu s vodou do kanalizace.

V koši pak zůstávají pouze papíry, PET – lahve, plechovky, alobal a ostatní suchý odpad. Suchý odpad lze snadno třídit do sběrových kontejnerů.

Materiály pro kuchyně na míru