NAVRCHOLU.cz
Nastavení cookies
Kvalitní kuchyně se zárukou

Otázky a odpovědi kolem výroby kuchyní na míru


Nejčastější otázky a odpovědi k výrobě kuchyní na míru

Zde uvádíme časté otázky kolem výroby kuchyní na míru, na které budete potřebovat odpověď, aby jste se dokázali správně rozhodnout při zadání zakázky na výrobu kuchyně na míru a vybrali toho správného výrobce.

Co potřebuji pro domluvení výroby kuchyně na míru ?

Pro zadání zakázky na výrobu kuchyně na míru stačí zavolat, napsat email nebo se s námi jakkoliv spojit. Poté nám stačí zaslat podklady pro vytvoření orientační cenové nabídky Váš náčrtek kuchyně na míru, který stačí pouze od ruky – jde jenom o to, abychom věděli, jaké máte požadavky na kuchyň na míru, podle kterých Vám rádi vypracujeme orientační nezávaznou cenovou nabídku. Ideální je, pokud budete mít zhruba představu, jak by měla Vaše nová kuchyň na míru vypadat – zda bude kuchyň na míru rovná nebo do tvaru L či U. Pokud budete chtít bar, kde by jste chtěli mít dřez nebo varnou desku.

Je možné si objednat kuchyň již hotovou ze standardní nabídky ?

Bohužel to možné není, protože kuchyň na míru je tak rozsáhlá záležitost, že se musí vyrábět až dle požadavků zákazníka přímo na míru. Tím bude Vaše nová kuchyň jedinečná a originální.

Spočítáte mi cenu za kuchyň, když budu mít svůj vlastní návrh ?

Ano, velice rádi.

Jaké spotřebiče dodáváte ?

Naší prioritou je, aby byl zákazník maximálně spokojený. Tím pádem Vám jsme schopni dodat jakýkoliv spotřebič, který si vyberete ve specializovaném obchodě, nebo je samozřejmě i možné, pokud máte možnost si spotřebič koupit sami někde levněji – nebo pokud ho máte ze staré kuchyně, tak do nové kuchyně na míru zabudovat Váš vlastní spotřebič. Vše záleží pouze na Vašich požadavcích a na konkrétní domluvě.

Nabízíte také provedení stavebních úprav ?

Bohužel to nenabízíme, ale domluvíme Vám s Vaší stavební firmou veškeré podrobnosti, které budou potřeba ve Vaší nové kuchyni.

Jak dlouho trvá výroba kuchyně na míru ?

Jelikož vyrábíme pouze zakázkové kuchyně a věnujeme se každému zákazníkovi individuálně, tak trvá výroba kuchyně na míru zhruba 1 – 2 měsíce od konečného odsouhlasení objednávky.

Vyrábíte i jiný nábytek na míru ?

Ano samozřejmě, jde nám o to, abychom zákazníkovi mohli nabídnout veškeré zařízení interiéru od A do Z. Vše vyrábíme stejně jako kuchyňské linky v nejvyšší kvalitě. Více informací se dozvíte na našem hlavním webu www.nabytek-petricek.cz

Jakou dáváte záruku na kuchyně na míru ?

Záruku na kuchyně dáváme tříletou, na kování od firmy Blum však doživotní.

Provádíte i montáž kuchyně na míru ?

Samozřejmě provádíme i montáž kuchyně na míru, která je již započítaná v cenové nabídce. Zapojujeme i spotřebiče, které mají na konci vidlici do zásuvky. Zapojujeme i dřezy a dřezové baterie.

Vyrobíte i atypickou výšku pracovní desky kuchyně na míru ?

Ano, jsme schopni vyrobit cokoliv dle Vašich požadavků. Proto vyrábíme kuchyně na míru. Uděláme Vám výšku Vaší kuchyně takovou, aby Vám co nejvíce vyhovovala.

Vyrobíte také stůl nebo židličky ?

Ano, jak jsme již popisovali vyrábíme veškerý nábytek a židle dodáváme od renomované české firmy TON.

Půjčíte nám domu vzorníky pracovních desek nebo barvy dvířek ?

Ano, pokud si vybíráte vhodné obkladačky, dlažbu nebo plovoucí podlahu a nejste si jisti správnou volbou, tak Vám rádi zapůjčíme veškeré vzorníčky, než to či ono koupíte.


Materiály pro kuchyně na míru