NAVRCHOLU.cz
Nastavení cookies
Kvalitní kuchyně se zárukou

Kování pro kuchyně na míru


Význam kování v kuchyni na míru

nové trendy v řešení kuchyní na míru

Kování je pro kuchyně na míru jejich neodmyslitelnou součástí a celkově dotváří kuchyň na míru. Kování dotváří kuchyň na míru po stránce estetické a designové, technického řešení jednotlivých prvků i maximalizace užitných vlastností jednotlivých sekcí. Kování zahrnuje především výklopy, závěsy, výsuvy, ale i různé doplňky dotvářející kuchyň na míru jako celek. V každé moderní kuchyni je velice důležité, aby všechny věci byly lehce dostupné a k tomu nám pomáhají plnovýsuvy i drátěný program.

Existuje celá řada výrobců kování pro kuchyně na míru, my doporučujeme pro levnější varianty kuchyní na míru kování od firmy FGV. Pro dražší kuchyně na míru doporučujeme kování od renomované firmy Blum.

Jelikož téma kování do kuchyní na míru je velmi široká a rozmanitá kapitola, nelze uvádět vše do posledních detailů. Při osobní schůzce Vám rádi vše vysvětlíme a zvolíme kování do kuchyně na míru přesně podle Vašich představ.

logo firmy Blum - výroba kování

KOVÁNÍ BLUM – SILNÁ ZNAČKA

Kování Blum činí z otevírání a zavírání jednotlivých elementů v kuchyní na míru zážitek a rovněž zvyšuje komfort pohybu ve všech prostorách kuchyní na míru. Více než 4.500 zaměstnanců firmy Blum po celém světě pracuje na uskutečnění snah dosáhnout perfektního pohybu u systémů kování Blum. Středem pozornosti je uživatel kuchyně na míru se svými potřebami. Systémy kování Blum presvědčí díky promyšlené funkci, uznávanému designu a dlouhé životnosti.

Kování Blum má vyvolat nejen nadšení a obdiv, ale činit z práce v kuchyni na míru emocionální zážitek.

Středem pozornosti je uživatel kuchyně se svými potřebami. Systémy kování Blum přesvědčí díky promyšlené funkci, uznávanému designu a dlouhé životnosti. Kování Blum má nejen vyvolat nadšení a obdiv, ale i činit z práce v kuchyni emocionální zážitek.

Kvalita kování Blum - doživotní záruka

Výrobky firmy Blum mají po celou dobu životnosti nábytku – to je zhruba 20 let – plnit dokonalou funkci bez jediné chybičky.

Testy kvality prováděné výrobcem na kování Blum

Kování firmy Blum je při každodenním používání vystaveno obrovské zátěži. Situace bežného použivání kování Blum jsou simulovány v testovacích laboratořích. Stejně jako v praxi, i v laboratořích jsou až 100.000 krát otevřeny a zase zavřeny plně naložené zásuvky, výsuvy a výklopy Blum. Životnost závěsu je testována prostřednictvím 200.000 pohybů dvířek. Výklopy Blum se v testovací laboratoři otevřou a zase zavřou 80.000 krát.

Sortiment kování Blum vyráběný pro kuchyně na míru

AVENTOS HF – skládací výklop: dvoudílné čelo se skládá směrem nahoru. AVENTOS HS – výkyvný výklop: jednodílné čelo se vyklápí nad korpus. AVENTOS HK – výklop: jednodílné čelo se vyklápí nahoru. AVENTOS HL – zdvihací výklop: jednodílné čelo se paralelně zvedá nahoru.

VÝKLOPNÉ MECHANIZMY AVENTOS

Umožňují lepší přístup do horních skříněk, dosažitelnost celého prostoru je samozřejmostí a dále zefektivňují práci v kuchyni. Design a především funkčnost jsou na vysoké úrovni.

U systému výklopů se dá čely pohybovat směrem nahoru, čímž je umožněn volný přístup k prostoru uvnitř horní skříňky.

Systém výklopů AVENTOS přesvědčí vysoce komfortní obsluhou: Výklopy se dají snadno otevřít, v každé požadované pozici zastavit, a díky BLUMOTION se zavírají měkce a tiše. Vysoká stabilita, elegantní design a dlouhá životnost jsou další výhody AVENTOS.


BLUMOTION pro závěsy CLIP top Systém závěsů - CLIP top Systém závěsů - MODUL

SYSTÉMY ZÁVĚSŮ

Závěsy spojují dvířka skříňky s korpusem. V závislosti na typu závěsu se dvířka dají otvírat v různě velkém úhlu. V kombinaci s BLUMOTION se díky našim závěsům i dvířka zavírají měkce a tiše.

Přesné systémy závěsů firmy Blum, systém závěsů s mechanizmem CLIP, systém modul je osvědčený systém závěsů Blum.
Systém výsuvů - TANDEMBOX Systém výsuvů - TANDEM Systém výsuvů - METABOX Systém výsuvů - STANDARD

SYSTÉMY VÝSUVŮ

Systémy výsuvů existují v kuchyni, v koupelně, v obývacím pokoji i v ložnici, stejně jako v kanceláři. Pro tyto různé prostory bytu nabízíme vhodná řešení – vedení pro dřevěné zásuvky a kompletní systémy výsuvů z kovu.

Nezávisle na plném nebo lehkém naložení výsuvů, měkkém nebo rázném posouvání – díky BLUMOTION se výsuvy vždy zavírají měkce a tiše.
Materiály pro kuchyně na míru