NAVRCHOLU.cz
Nastavení cookies
Kvalitní kuchyně se zárukou

Korpusy pro výrobu kuchyně na míru


Výroba korpusů na míru v rozměrech které potřebujete

korpusy pro kuchyně na míru

Korpusy kuchyní na míru jsou standardně vyráběny z lamina rakouského kvalitního výrobce Egger nebo českého kvalitního výrobce Kronospan, přední hrany jsou všude olepeny kvalitní 2 mm tvrzenou ABS hranou firmy Hranipex .

Korpusy kuchyní na míru jsou postaveny na umělých nožkách, které jsou vysoké 150 mm nebo na přání 100 mm a opatřeny rektifikačními šrouby pro korekci nerovnosti podlahy. Plastové nožky vynikají dlouhou životností, vysokou odolnosti proti vlivu kuchyňského prostředí a nevyžadují žádnou údržbu. Na soklu je od spodu nasunut plastový profil, který brání zatékání vody pod linku. Sokl je standardně v barvě, jako je korpus. Dále je možné vyrobit sokl v barvě nerezu, hliníku atd.

Záda skříněk jsou bílá MDF přibitá, aby byla zajištěna maximální pevnost skříněk, dále je možné zvolit záda v barvě korpusu kuchyně na míru . Námi vyráběné kuchyně na míru jsou bez jakéhokoliv omezení rozměrů, barev a tvarů, nekupujte rozměry jaké jsou standardní, ale jaké potřebujete, aby jste si vytvořili hezkou kuchyň na kterou se budete rádi dívat celý život.

Zvolte si provedení korpusů do kuchyně na míru bez kompromisu

korpusy pro kuchyně na míru

Na výběr máme cca 180 dekorů odstínů lamina na korpusy kuchyní na míru. Tento materiál umožňuje jednoduché čištění a snadnou údržbou. Pro tento materiál je charakteristická vysoká odolnost a příjemný vzhled což stojí vždy na prvním místě. Lamino desky jsou povrchově upravené dřevotřískové desky. Povrchová úprava vzniká nalisováním dekorativního papíru impregnovaného aminoplastickými pryskyřicemi. Povrchová vrstva lamino desky je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným běžně v domácnostech. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu.

Lamino desky jsou hygienicky nezávadné, emisí uvolněného formaldehydu splňují kritéria emisní třídy E1.

Pokud si budete přát vyrobit kuchyň na míru z jiných materiálů než lamino, pak je možné použít masivní dřevo, voštinovou desku - EUROLIGHT v tloušťkách 38 mm a 50 mm nebo dýhu. Proč se nechat ve svém výběru omezit malou nabídkou materiálů a dekorů, když pořizujete kuchyň, která bude nejen praktická, ale i designová a bude Vám sloužit po dobu mnoha let.

Materiály pro kuchyně na míru