NAVRCHOLU.cz
Nastavení cookies
Kvalitní kuchyně se zárukou

Doplňky pro vybavení kuchyně na míru


Význam doplňků používaných v kuchyní na míru

doplňky do spodních skříněk kuchyně na míru

Doplňky použité v kuchyni na míru používáme především pro zvýšení užitných vlastností a sofistikaci požadovaných funkcí v jednotlivých pracovních zónách kuchyni na míru. S použitím jednotlivých doplňků je potřeba počítat hned na počátku návrhu kuchyni na míru, nebo jejich použití plánovat již při tvorbě projektu kuchyně na míru. Cílem tohoto počínání je především dokonalá integrace doplňků v jednotlivých pracovních zónách kuchyně. Doplňky v žádném případě neslouží jako nezbytná ozdoba kuchyně a podtržení míry luxusu v kuchyni na míru

U nás je samozřejmostí dodání kuchyni na míru včetně veškerých doplňků kuchyni na míru jako jsou dřezy, baterie, různá osvětlení, výsuvné koše, prvky drátěného programu a mnoho dalšího. Vše záleží jen na požadavcích zákazníka a jeho fantazii. Ochotně Vám poradíme, seznámíme s momentálně nabízeným sortimentem doplňků pro kuchyně na míru, doporučíme nejoptimálnější řešení. Doplňky, které si vyberete zakomponujeme do projektu kuchyně na míru

doplňky do potravinových skříní v kuchyni na míru

Dále je také možné dodat místo obkladů za pracovní deskou kuchyně na míru zádovou desku v požadovaném dekoru ( není nikde žádná spára jako u dlažby a tím pádem se nemají kde držet nečistoty). Za sporák doporučujeme dát sklo pro lepší údržbu. Úchytky je možné zvolit jakékoliv ze širokého nabízeného výběru z katalogu. Standardní kování je FGV, v rámci zvýšení komfortu luxusní kuchyně na míru doporučujeme použít kvalitnější značkové kování ( pojezdy na zásuvky a panty s tlumením, různé vnitřní drátěné vybavení od jiných výrobců než je FGV, například Blum, Hettich, Hafele apod.).

Samozřejmostí je také dodání do Vaší kuchyně na míru kuchyňských židlí od renomované firmy TON.

Jelikož doplňky pro kuchyně na míru je velmi rozsáhlé téma a úplný podrobný popis je nad rámec tohoto webu, uvádíme výčet doplňků pro kuchyně na míru pouze heslovitě. Podrobně je možné vše kolem doplňků pro Vaší kuchyň na míru probrat vše při osobní schůzce.

Standardně doporučujeme doplňky od renomované firmy Hettich, Franke, atd. Níže se Vám pokusíme trochu přiblížit tyto doplňky. Pro zájemce o levnější varianty doplňků do kuchyni na míru máme samozřejmě připravené doplňky od jiných výrobců, které mají výhodu nižší ceny.

V moderní kuchyni na míru je velmi důležité, aby všechny věci byly lehce přístupné, jejich uložení kvalitně organizované a k tomu nám pomáhají různé speciální doplňky. Ty lze rozdělit následovně:

Úchytky od firmy Hettich - Prodekor

Úchytky Hettich ProDecor umožňují ergonomický přístup do kuchyňského nábytku. Vhodně zvolené úchytky tvoří záměrný kontrast s nábytkem, nebo nenápadně akcentují design nábytku. Vlastní designové návrhy, vlastní výroba prototypů a nářadí, vlastní výrobní linky pro moderní sériovou produkci . . . to je Hettich.
Prohlédněte si celý sortiment firmy Hettich

uchytky Hettich pro kuchyňský nábytek uchytky Hettich pro kuchyňský nábytek uchytky Hettich pro kuchyňský nábytek

Inovace a trendy - světla MAGIC od firmy Hettich

Světlo vizualizuje naše životní prostředí, dává mu význam a přináší emoce, klid a motivaci. Světlo je už dnes dávno mnohem víc, než jen stropní svítidlo uprostřed místnosti. Jde zde zejména o sladěné působení dostatečného denního světla a dobrého umělého osvětlení. Světlo v kuchyni na míru plní celou řadu funkcí jako jsou lokální osvětlení, orientační osvětlení, centrální osvětlení, pracovní osvětlení, dekorační osvětlení, podsvícení dekoračních prvků, apod.

Firma Hettich se jako jeden z celosvětově největších výrobců nábytkového kování věnuje osvětlení už déle než 20 let. V polovině osmdesátých let byl s mottem " Systém osvětlení " vytvořen sortiment MAGIC, který se neustále vyvíjel a rozšiřoval až do dnešní podoby. Nabízí se tak mnoho kreativních impulzů pro integraci světla do návrhu kuchyně na míru jako moderního a silně emocionálního prvku.

Značka Hettich je po celém světě značkou kvality, inovace, spolehlivosti a vstřícnosti vůči zákazníkovi. Detailně se můžete seznámit se systémy osvětlení od firmy Hettich v on-line katalogu.

osvětlovací systém Hettich pro kuchyňský nábytek osvětlovací systém Hettich pro kuchyňský nábytek osvětlovací systém Hettich pro kuchyňský nábytek osvětlovací systém Hettich pro kuchyňský nábytek

Drátěný kuchyňský program od firmy Hettich

Drátěný program od firmy Hettich vytváří svou koncepcí nepřeberné množství variant řešení ukládání a organizování dostupnosti všech věcí, které budete potřebovat ve své kuchyni na míru uložit. Zajistí Vám přehlednost, rychlou dosažitelnost a ušetří spoustu času i energie při práci v kuchyni. Bez nadsázky lze říci, že nalezneme řešení pro každý Váš požadavek z hlediska racionálního využití prostoru kuchyně a to jak uvnitř nábytku, tak i ve volném prostoru kuchyně na míru.

kombi výsuv do dolní skříně od firmy Hettich vybavení rohové skříně od firmy Hettich drátěný výsuv od firmy Hettich dveřní výsuvný regál od firmy Hettich

Úplné informace pro Vaši potřebu při projektování kuchyně na míru naleznete v on-line katalogu firmy Hettich.


Drátěný kuchyňský program od firmy WIRELI

Firma WIRELI pracuje na vývoji, výrobě a prodeji drátěného programu od roku 1999. Tento program mimo jiné zahrnuje ucelený systém pro kuchyně na míru. V nabídce uvedeného drátěného programu pro kuchyně na míru naleznete speciální prvky drátěného programu určené pro spodní skříně, horní skříně, potravinové skříně, prvky tvořící závěsný systém, doplňky do kuchyně a řadu dalších nezbytných prvků k dokonalému vybavení Vaší kuchyně na míru.

Drátěný program od firmy WIRELI, mimo jiné disponuje nejucelenější a nejširší nabídkou drátěného programu s tlumeným dovřením, závěsného programu a multifunkčního sloupu na trhu. Nabídka od firmy WIRELI je neustále rozšiřována do dalších oblastí, jako jsou výsuvné boxy s tlumeným dovřením, osvětlení, hliníkový program, odpadové hospodářství, nábytkové kování a další.

doplňky do kuchyně od firmy WIRELI karusel do spodní skříně od WIRELI univerzální karusel od WIRELI drátěné police do horní skříně od WIRELI

Úplné informace pro Vaši potřebu při projektování kuchyně na míru naleznete v on-line katalogu firmy WIRELI.


Dřezy do kuchyně na míru od firmy Franke

dřezy od firmy Franke

Firma Franke je předním světovým výrobcem dřezů, vyhlášený svou kvalitou, nezaměnitelným smyslem pro design, použitím materiálů a technologií výroby. Více jak 70 letá zkušenost s výrobou dřezů, nejširší škála produktů, neustálé investice do inovací materiálů výroby, kvalita a funkčnost výrobků na ergonomii, optimální využití i ekologii a také řada významných ocenění za design . . . to je FRANKE.

Dřezy patří do kuchyně na míru stejně jako varná deska nebo lednice. U kuchyňského dřezu strávíme podle statistik více než dvě třetiny veškerého času v kuchyni. Dnes už se nejedná jen o mytí nádobí, ale hlavně o přípravu pokrmů. A právě zde hraje velkou roli správný výběr dřezu s vhodným příslušenstvím. Proto nabízíme kompletní a širokou nabídku dřezů nerezových a fragranitových od kvalitního výrobce Franke. K dostání jsou různé druhy od dřezů bez odkapu, po dřez se dvěma nádobami a odkapávací plochou. Samozřejmostí jsou baterie v totožných povrchových úpravách, jako mají dřezy. Pro více informací o dřezech navštivte stránky výrobce.

dřezy od firmy Franke dřezy od firmy Franke

Dřezové baterie od firmy Franke

Baterie je jako povinný funkční stylový doplněk dřezu, s možností stejné povrchové úpravy . Možnosti jsou dnes stejně široké, jako u výběru dřezů. V nabídce od nejekonomičtějších až po luxusní a stylové.

Dřezové baterie jsou senzorové, světelné, se sprchou, bez sprchy, beztlakové ( pro průtokové ohřívače ), baterie pod okno ( sklopné – zásuvné ), speciální do desky, baterie s kovovým / granitovým povrchem, dřezové baterie nízké / vysoké.


Odpadkové koše a sortery od firmy Franke

Stále více narůstá potřeba uskladnění nejen kuchyňského odpadu i po delší dobu, než dojde k jeho konečné likvidaci. Trnitá cesta od standardních košů na smíšený odpad dnes pozvolna přechází v sortery, které se stávají s ohledem na přírodu a potřebám třídit odpad stále častějším a standardnějším doplňkem a funkční součástí domácnosti. Nabízíme Vám koše na tříděný odpad od firmy Franke.

Kuchyňské koše na odpad Franke nabízí nekompromisní kvalitu svých produktů s funkčními detaily pro komfortní ovládání, dokonalé využití prostoru a optimální hygienu, nacházející uplatnění v mnoha typech a rozměrech kuchyňských skříněk, včetně rohových či „ horní “ montáže do pracovní plochy ( přímo do pracovní plochy ). Koše mají buď vlastní integrovaný výsuvný systém, nebo se vkládají do výsuvů s kovovými bočnicemi.

odpadkový koš-sorter od firmy Franke rohový odpadkový koš-sorter od firmy Franke odpadkový koš-sorter od firmy Franke

Materiály pro kuchyně na míru