NAVRCHOLU.cz
Nastavení cookies
Kvalitní kuchyně se zárukou

Materiály používané k výrobě kuchyní na míru

výroba Lamino desek, kuchyňských pracovních desek výroba Lamino desek, kuchyňských pracovních desek výroba širokého sortimentu kování pro kuchyňský nábytek výroba širokého sortimentu kování DRÁTĚNÝ PROGRAM, VÝSUVNÉ BOXY, OSVĚTLENÍ pojezdy na zásuvky,panty na dvířka,drátěný program,úchytky

Materiály pro výrobu kuchyní na míru

pracovní zóny v kuchyni

Při výběru materiálu pro výrobu kuchyňského nábytku, který je používán k sestavování kuchyní na míru, klademe velmi vysoké požadavky na kvalitu zpracování a jejich užitné vlastnosti. Každý materiál, či doplňky, které používáme pro výrobu kuchyňského nábytku a kuchyní na míru splňuje ty nejvyšší požadavky z hlediska hygieny, snadnosti čištěni a údržby, technických parametrů i designu.

Při návrhu jednotlivých části kuchyňského nábytku, atypické kuchyně nebo celé kuchyně na míru zohledňujeme při výběru materiálu především požadavky zákazníka a také pracovní zóny kuchyně na míru ve které budou jednotlivé vyrobené komponenty použivány a jaké funkce budou plnit. Jedná se především o tyto základní pracovní zóny kuchyně /zásoby, úkládání, mytí, příprava a vaření-pečení/.

Korpusy skříněk pro kuchyně na míru

korpusy skříněk pro kuchyně na míru

Korpusy skříněk nábytku do kuchyně jsou vyráběny z lamina tl.18 mm s 2 mm ABS hranou v barvě korpusu. Jednotlivé dílce jsou olepovány moderním olepovacím zařízením Felder s předfrézovací jednotkou a tím je dosažena maximální kvalita a čistota olepeného dílce kuchyňského nábytku.
Materiál Lamino, jehož základním nosným prvkem je dřevotřísková deska, která je tvořena z třísek, hoblin a pilin smrku nebo borovice spojených syntetickým lepidlem. Tato deska je oboustranně upravená. Povrchová úprava vzniká nalisováním dekorativního papíru impregnovaného aminoplastickými pryskyřicemi. Takto upravený povrch je odolný vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím požívaným v domácnosti a splňuje všechny požadavky na hygienické normy. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. Pro výrobu kuchyňského nábytku a částí kuchyně na míru používáme materiál Lamino od výrobců Egger a Kronospan.

Další informace o korpusech.

Kování ke kuchyňskému nábytku a kuchyním na míru

Kování pro kuchyně na míru vybíráme s vysokou pečlivostí, přičemž usilujeme o dosažení co nejvyšších užitných vlastností vyrobeného kuchyňského nábytku i kuchyně na míru jako celku. Každá kuchyně na míru je jedinečná a svým způsobem řešení je orginální, neboť její koncepce, prostorové řešení i technické řešení vychází z požadavků zákazníka. Požadavky zákazníka na kuchyni na míru vycházejí z jeho charakteru osobnosti, náročnosti na vybavení, použité technologie a v neposlední řadě i jeho finančních možnostech. Proto nabízíme kování ke kuchyním na míru v širokém sortimentu od několika výrobců.

Kování ke kuchyním na míru od firmy Blum

kování pro kuchyňský nábytek od firmy Blum

Kování od výrobce Blum – tvoří ucelený systém kování pro kuchyně na míru. Vyjímečný je svým technickým řešením, detailním propracováním, vysokou úrovni užitných vlastností i použitými materiály a svou univerzálností použití. Systém kování Blum je tvořen výklopy, pojezdy a výsuvy i závěsy. Kování Blum Vás upoutá hlavně klidným chodem, vysokým komfortem, designem a doživotní zárukou.Kování ke kuchyním na míru od firmy FGV

kování pro atypické kuchyně od firmy FGV

Kování od firmy FGV je vyráběno v širokém sortimentu, který je používán pro různé druhy nábytku. Jeden za speciálních segmentů nabídky je tvořen elementy speciálně určenými pro kuchyňský nábytek a ostatní části kuchyně na míru. Kování FGV zahrnuje pojezdy pro zásuvky, výklopy, panty a závěsy na dvířka, drátěný program atd.
Katalog firmy FGV Vás zcela určitě inspiruje při návrhu své vlastní kuchyně.Kování a drátěný program pro kuchyně na míru od firmy WIRELI

Drátěný program, výsuvné boxy a osvětlení od firmy WIRELI Firma se specializuje na drátěný program do kuchyně, šatny a koupelny. Kvalitním drátěným programem je možné sloučit s různými typy výsuvů i od výrobců Blum a Hettich. Kvalitní drátěný program zahrnuje drátěný program kuchyní jako jsou potravinové skříně, dolní skříňky, horní skříňky, multifunkční sloupy, závěsný systém, dřevěné vklady do zásuvek, podpěry, konzoly a osvětlení. Mimo výrobků drátěného programu dodává pod značkou WIRELI také výsuvné boxy se systémy pořadačů a misek a osvětlení do kuchyní a šaten.
Katalog firmy WIRELI k prolistování

drátěný program a kování pro kuchyně na míru od firmy Wireli drátěný program a kování pro kuchyně na míru od firmy Wireli drátěný program a kování pro kuchyně na míru od firmy Wireli

Kování ke kuchyním na míru od firmy Hettich

drátěný program a kování pro kuchyně na míru od firmy Wireli kování pro kuchyně na míru od firmy Hettich

Kování a doplňky do kuchyně na míru od firmy Hettich. Nabídka firmy Hettich má široký záběr a obsahuje závěsy pro dřevěné i skleněné dveře, výsuvy a zásuvky pro kuchyňský a kancelářský nábytek, kování pro skládané a posuvné dveře, spojovací kování, závěsné kování a systémy pro vnitřní vybavení nábytku. Tato široká nabídka firmy Hettich poskytuje jedinečné postavení na trhu a možnost uspokojit požadavky velkých i menších výrobců nábytku. Výrobky Hettich reprezentují vysokou kvalitu a společně s nimi jsou zákazníkům poskytovány služby stejné úrovně. Základní sortiment a ekatalog Vám určitě poslouží jako bohatá inspirace při plánování kuchyně na míru.

Pracovní desky

Pracovní deska z laminované dřevotřísky je nejstandardnější a současně ekonomicky nejvýhodnější řešení pro pracovní plochu kuchyňské linky. Splňuje všechny požadavky na snadnou údržbu, hygienickou nezávadnost, odolnost proti horkým povrchům, vodě a mastnotě. Pracovní desky se vyrábí v tlouštce 28 a 38 mm. Egger a Kronospan

Materiály pro kuchyně na míru