NAVRCHOLU.cz
Nastavení cookies
kvalitní a moderní kuchyně na míru atypické kuchyně na míru zákazková výroba kuchyně na míru
Kvalitní kuchyně se zárukou

Kuchyňské linky a kuchyně na míru od A do Z


Kuchyně na míru od nás jsou charakterizovány

moderní kuchyně na míru

Kuchyňské linky i celé kuchyně na míru vyráběné u nás se vyznačují vysokou kvalitou provedených prací a dokonalým řemeslným zpracováním. V našem provozu vyrábíme především kuchyňské linky kuchyně na míru a kuchyně atypické.

Všechny kuchyňské linky i ostatní kuchyňský nábytek jsou standardně vyráběny s korpusů z lamina rakouského kvalitního výrobce Egger nebo českého výrobce Kronospan, přední hrany jsou olepeny pouze kvalitní tvrzenou 2 mm ABS hranou firmy Hranipex . Korpusy každé kuchyňské linky, kuchyně na míru i atypických kuchyní jsou postaveny na umělých nožkách, které jsou vysoké 150 mm nebo na přání 100 mm a opatřeny rektifikačními šrouby pro korekci nerovnosti podlahy.

Plastové nožky kuchyně na míru vynikají dlouhou životností, vysokou odolnosti proti vlivu kuchyňského prostředí a nevyžadují žádnou údržbu. Na soklu je od spodu nasunut plastový profil, který brání zatékání vody pod kuchyňskou linku. Sokl je standardně v barvě, jako je korpus. Dále je možné vyrobit sokl u kuchyňské linky i kuchyně na míru v barvě nerezu, hliníku atd.

Záda skříněk jak kuchyňské linky, tak kuchyně na míru jsou bílá MDF přibitá, aby byla zajištěna maximální pevnost skříněk kuchyňské linky, dále je možné zvolit záda v barvě korpusu. Při výrobě kuchyňské linky i kuchyně na míru neomezujeme zákazníka jakýmhokoliv limitováním rozměrů, barev a tvarů. To umožňuje zákazníkům nekupovat kuchyně ve standardních rozměrech a dělat kompromisy. S využitím kuchyně na míru od nás vytvoříte jakoukoliv kuchyň na zakázku nebo dokonce atypickou kuchyň, kterou potřebujete, která se vám bude líbit a budete moci s ní žít celý život.

V dnešní době se stala kuchyně místem, které slouží nejen k přípravě jídla, ale je mnohdy tzv. srdcem domácnosti, místem setkání celé rodiny. Stále častěji se setkáváme s variantou propojení kuchyně s jídelnou a obývacím pokojem. Pouze kvalitní kuchyně na míru je schopna plně uspokojit vaše požadavky na interiér i ergonomii přípravy stravy.

Tvar půdorysu kuchyňské linky u kuchyně na míru může mít podobu písmene U, L nebo I. Zde záleží především na velikosti prostoru určeného pro kuchyň a případně možnosti propojení s jídelním koutem či obývacím pokojem.

Výrobou kuchyňské linky nebo kuchyně na míru vám splníme téměř každé přání

moderní kuchyně na míru

Pokud si budete přát vyrobit kuchyň na zakázku nebo atypickou kuchyň z jiných materiálů než lamino, pak je možné použít masivní dřevo nebo voštinovou desku - EUROLIGHT v tloušťkách 38 mm a 50 mm nebo dýhu. Proč se nechat ve svém výběru omezit malou nabídkou materiálů a dekorů u kuchyně na míru, když ji pořizujete na dlouhou dobu a má být nejen praktická, ale i designová aby Vám sloužila po dobu mnoha let.

Pracovní desky pro kuchyňské linky do kuchyně na míru

Pracovní desky pro kuchyně na míru jsou ve většině případů silné 38 mm od výrobce Egger nebo Kronospan (síla 28 mm je použita pouze v případě, že bude vybrán dekor, který není vyráběn v síle 38 mm ), dále je možné dát Voštinovou pracovní desku v síle 60 mm. Výška pracovní desky od země je standardně 910 mm.

Pracovní desky kuchyní na zakázku i atypických kuchyní jsou dodávány v různých druzích provedení a mohou být dodány v široké škále barev a dezénů:

Dvířka kuchyně na míru jsou dodávány v mnoha variantách provedení :

Horní skříňky u kuchyně na míru jsou zavěšeny na zeď na kovové liště na rektifikačním kování. Skříňky jsou 1 cm ode zdi ( aby mohla zadní část kuchyně větrat ). Spodní skříňky u kuchyně na míru jsou dávány 50 mm od zadní stěny, aby se do prostoru mohly dát různé kabely a hadice a aby tam mohl proudit vzduch z vestavěných spotřebičů. U každého vestavěného spotřebiče je v soklu vždy větrací mřížka.

Možnosti vybavení kuchyně na míru

moderní kuchyně na míru

Samozřejmostí je dodání kuchyně na míru včetně spotřebičů, dřezu, baterie a různého osvětlení. Dále je také možné u kuchyně na míru použít místo obkladů za pracovní deskou zádovou desku v požadovaném dekoru ( není nikde žádná spára jako u dlažby a tím pádem se nemají kde držet nečistoty). Za sporák kuchyně na míru doporučujeme dát sklo pro lepší údržbu.

Úchytky u kuchyně na míru je možné zvolit jakékoliv ze širokého nabízeného výběru z katalogu. Standardní kování pro kuchyně na míru je kovaní FGV, v rámci zvýšení komfortu luxusní kuchyně na míru doporučujeme použít kvalitnější značkové kování (pojezdy na zásuvky a panty s tlumením, různé vnitřní drátěné vybavení pro kuchyně na míru od jiných výrobců než je FGV, například Blum, Hettich, Hafele apod.).

Celá kuchyně na míru je prvně kompletně smontována u nás, teprve pak je kuchyně na míru dodána zákazníkovi, by se předešlo případným různým problémům při kompletaci a montáži u zákazníka. Celková cena kuchyně na míru je včetně 10% DPH, pokud se jedná o rodinný dům nebo byt a samozřejmě včetně dovozu a montáže.


Materiály pro kuchyně na míru