NAVRCHOLU.cz
Nastavení cookies
Kvalitní kuchyně se zárukou

Rozdělení kuchyní na míru


Kuchyně na míru členíme do následujících kategorií

moderní kuchyně na míru

Moderní kuchyně na míru

Moderní kuchyně na míru se vyznačují jednoduchými rovnými liniemi s rovnými hladkými dvířky v různých barevných kombinacích. V současné době představují nejžádanější skupinu kuchyní na míru. Přednost jim dávají zákazníci, kteří chtějí jít vždy s dobou.

Moderní kuchyně na míru jsou vyrobeny z moderních materiálů, jako jsou laminované desky, dýhy a barvy ve vysokém lesku, matu, nebo v jakémkoliv barevném odstínu dle vzorníku RAL nebo NCS.

Moderní kuchyně na míru jsou dle požadavků vybaveny nejmodernějším kováním a doplňky renomované firmy Blum s doživotní zárukou, která zajišťuje perfektní a tichý pohyb a spoustu ergonomicky optimalizovaného úložného prostoru.


klasická kuchyně na zakázku

Klasické kuchyně na míru

Klasické kuchyně, nebo také rustikální kuchyně na míru mají charakteristické ozdobné prvky, tvarovaná oblouková dvířka, prosklené vitráže, dřevěné mřížky a ozdobné věncové lišty.

Nejčastějším materiálem pro klasické, rustikální kuchyně na zakázku jsou patinovaná dřevěná dvířka a ozdobné úchytky. Tyto materiály dávají kuchyni vyrobené dle Vašich představ typický rustikální vzhled a pocit tepla útulného domova. Jsou klasickou volbou pro ty, kteří nepodléhají tak snadno aktuálním módním výstřelkům, ale naopak uznávají trvalé hodnoty. Klasické kuchyně na míru jsou dle požadavků vybaveny nejmodernějším kováním a doplňky renomované firmy Blum s doživotní zárukou, která zajišťuje perfektní a tichý pohyb a spoustu ergonomického úložného prostoru.


lakované kuchyně na míru

Lakované kuchyně na míru

Lakované kuchyně na míru patří svým zpracováním a náročností zakázkové výroby kuchyní k luxusní řadě kuchyní na míru. Tato lakovaná kuchyň na zakázku má moderní vzhled, vzdušný a funkční prostor s minimalistickými prvky.

Hlavní předností lakované kuchyně na míru je velký výběr v barevném odstínu dle vzorníku RAL nebo NCS čítajícím přes 6 tisíc barevných odstínů. Lakované kuchyně na míru mají snadnou údržbu. Lakované kuchyně na míru jsou dle požadavků vybaveny nejmodernějším kováním a doplňky renomované firmy Blum s doživotní zárukou, která zajišťuje perfektní a tichý pohyb a spoustu ergonomického úložného prostoru.


dýhované kuchyně na míru

Dýhované kuchyně na míru

Dýhované kuchyně na míru se vyznačují moderním vzhledem a použitými materiály. Dýhované kuchyně na míru se hodí do jakéhokoliv interiéru. Dýhované kuchyně na míru mohou být provedeny v různých dřevinách včetně exotických, kde je možné zvolit kresbu let jak vertikální, tak i horizontální. Dýhované kuchyně na míru se vyznačují mechanickou odolností a tvarovou stálostí. Dýhované kuchyně na míru se vyznačují snadnou údržbou. Dýhované kuchyně na míru jsou dle požadavků vybaveny nejmodernějším kováním a doplňky renomované firmy Blum s doživotní zárukou, která zajišťuje perfektní a tichý pohyb a spoustu ergonomického úložného prostoru.


kuchyně na míru z masivu

Kuchyně na míru z masivu

Dřevěné kuchyně na míru z masivu ozdobí a zateplí Váš domov. Charakteristickým prvkem kuchyně z masivu jsou celodřevěná dvířka z rozmanitých a odolných dřevin. Svou nezaměnitelnou kresbou dřeva se tak dřevěné kuchyně na zakázku stávají jedinečným originálem Vaší místnosti. Kuchyně na zakázku z masivu si uchovají svojí krásu a hodnotu po několik generací.

Každou dřevěnou kuchyň na míru z masivu lze doplnit ozdobnými vitrážemi, mřížkami, nebo věncovými lištami. Dřevěné kuchyně na zakázku z masivu jsou dle požadavků vybaveny nejmodernějším kováním a doplňky renomované firmy Blum s doživotní zárukou, která zajišťuje perfektní a tichý pohyb a spoustu ergonomického úložného prostoru.


Materiály pro kuchyně na míru