NAVRCHOLU.cz
Nastavení cookies
Kvalitní kuchyně se zárukou

Realizace výroby kuchyně na míru


Postup při výrobě kuchyně na míru

Po obdržení poptávky a domluvení veškerých potřebných informací k výrobě kuchyně na míru Vám vypracujeme zdarma nezávaznou cenovou nabídku. V případě zájmu Vám můžeme vytvořit 3D návrh kuchyně na zakázku, získáte tak velmi konkrétní představu, jak bude Vaše kuchyně na míru vypadat. Vzhledem k oblíbenosti 3D návrhů jiných firem Vás musíme upozornit na to, že kuchyně na míru v 3D návrhu není 100 % reálná kuchyně na míru. Kuchyň vyrobená na zakázku se nikdy nemůže porovnávat s 3D návrhem – je to spíše jen takový luxusní náčrtek. 3D návrhy pro nás vytváří externí firma, proto je nemůžeme nabízet zdarma.

V případě odsouhlasení cenové nabídky kuchyně na míru doladíme současně se zákazníkem veškeré detaily, následně bude zaslána zálohová faktura na zaplacení 50 % částky z celkové ceny kuchyně na míru.

V této fázi započneme výrobu kuchyně na míru dle požadavků zákazníka a termín dodání trvá obvykle 6-8 týdnů podle náročnosti zakázky.

Po dokončení výroby kuchyně na míru, kdy je hotová a připravená na montáž, dohodneme se zákazníkem termín montáže kuchyně na míru. Samozřejmě se vždy snažíme zákazníkovi maximálně vyjít vstříc a není žádný problém domluvit montáž na jakoukoliv hodinu a den. Není vyjímkou i montáž o víkendu. Montáž trvá dle složitosti a velikosti zakázky 1-2 dny.

Po dokončení montáže kuchyně na míru zákazník doplatí zbytek sjednané ceny a zakázka je předána zákazníkovi. Na kuchyně na míru poskytujeme prodlouženou záruční dobu 3 roky, na kování renomované firmy Blum poskytujeme záruku doživotní.


Materiály pro kuchyně na míru